March 1, 2017

Directors and Officers

Officers

  

Carol Clawson – President

3315 W 3600 S
Heber City, UT 84032
801-913-3438
email Carol

Lyle Lad, Vice-President

8100 Oak Grove Rd.
Georgetown, OH, 45121
937-618-0152
email Lyle

 

Marianna Schreeder, Treasurer

3195 Lee Street SE
Smyrna, GA 30080
678-296-1069
email Marianna
 

Linda DeJong, Secretary

1556 Harding St
Enumclaw, Wa 98022
360- 280-2820
email Linda

Joanne Murphy, Webmaster

66 Wills Rd, RR2
Portland, ON, Canada, K0G1V0
613-456-6196
email Joanne

 

Directors

District 1

Lana Rowley

31351 Transformer Rd  
Malin, OR  97632
email Lana
541-274-1113
Class of 2017

Joe Haynes

24510 Sr R
Arlington WA 98223
email Joe 
360-631-6941
Class of 2018

District 2

Joni Tietjen

P.O. BOX 208
Clearmont, WY 82835  
email Joni 
701 440-1730
Class: 2017

Terri Warner

P.O. Box 70
Cimarron, CO 80524
email Terri 
970-249-0055
Class: 2018

District 3

Bob Salmon

5775 NW 651 RD
Appleton City MO  64724
C: 660.492.7201 days
H: 660.476.5664 eves 
email Bob
Class 2017

John Holman

415 N. Clay
Clay Center NE 68933
402 469-5056
email John
Class 2018

District 4

Kay Stephens

39294 OSR
Normangee, TX, 77871
Cell 979-229-6300
email Kay 
Class: 2017

Faansie Basson

44344 FM 2481
Hico, TX, 76457
720-483-0648
email Faansie
Class: 2018

District 5

Jim Valley

2590 W. North Territorial
Ann Arbor, MI 48105
734-216-1944
email Jim
Class:2017

Lori Perry

692 Bates-Amasa Rd
Iron River,MI 49935
906-367-5975
email Lori
Class:2018

District 6

Lyle Lad

8100 Oak Grove Rd.
Georgetown, Ohio 45121
937 618 0152
email Lyle
Class: 2017

Linda Tesdahl

7929 Talbot Run Rd.
Mount Airy, MD 21771
301-607-9264
email Linda
Class: 2018

District 7

Maria Amodei

PO Box 43
Dunstable, MA 01827
978-842-4505
email Maria
Class: 2017

Beverly Lambert

280 Hebron Rd
Andover, CT O6232
860-742-5300
email Bev
Class: 2018

District 8

Dwight Parker

311 Parker Farm Rd
Brevard, NC 28712
828-862-6697
email Dwight
Class: 2017

David Saunders

3556 Tram Rd.
Monticello, Fl 32344
850-997-0970
email David
Class: 2018

District 9

Jim Murphy

66 Wills Rd. RR#2
Portland, ON, Canada, K0G1V0
613-456-6196
email Jim
Class: 2017

Amanda Milliken

RR 2
Kingston, ON, Canada, K7L5H6
613-531-9405
email Amanda
Class: 2018

District 10

Bob Stephens

5853 Gardi Road
Kamloops, BC, Canada, V1S2A1
Cell  208-660-9627
Home (250)828-1176
email Bob
Class: 2017

Scott Glen

Box 56
New Dayton, AB, Canada, T0K1P0
Cell  208-660-9627
Home 403-733-0007
email Scott
Class: 2018

District At Large

Robin French

4535 Sugar Maple Rd
Oxford, NC 27565
919-603-4549
email Robin
Class: 2017

Laura Vishoot

31992 Nichols Lane
Cottage Grove OR 97424
541 505 0470
email Laura
Class of 2018

Stephanie Goracke

1787 Co. Rd. 1170
Brashear, TX 75420
972-658-5187
email Stephanie
Class of 2019